Білл Гейтс рекомендує: список цікавих книжок на літо

Поради від Білла Гейтса…

0
98
Білл Гейтс
Білл Гейтс

У своєму онлайн-блозі  засновник корпорації Майкрософт Білл Гейтс розповів про 5 книг, які радить прочитати влітку. 

The Choice, by Dr. Edith Eva Eger («Вибір», Едіт Єва Егер) 

Егер було лише шістнадцять років, коли її сім’ю відправили в Освенцим. Переживши неймовірні жахи, вона переїхала до Сполучених Штатів і стала психологом. Її унікальний досвід дає їй дивовижну проникливість, і я думаю, що багато хто знайдуть розраду в її пропозиціях про те, як справлятися з важкими ситуаціями.

Cloud Atlas, by David Mitchell («Хмарний Атлас», Девід Мітчелл) 

Це той роман, про який ви довго будете думати і обговорювати після того, як прочитаєте. Сюжет трохи складний для пояснення, тому що він містить шість взаємопов’язаних історій, які відбуваються протягом століть (зокрема одну, яку я особливо любив, про молодого американського доктора на кораблі в південній частині Тихого океану в середині 1800-х років). Але якщо ви в настрої для дійсно переконливої розповіді про краще і гірше в людстві, я думаю, ви опинитеся настільки ж поглинутим цим, як і я.

The Ride of a Lifetime, by Bob Iger («Атракціон життя», Боб Айгер) 

Це одна з кращих бізнес-книг, які я читав за кілька років. Айгер робить приголомшливу роботу, пояснюючи, як це бути генеральним директором великої компанії. Якщо ви шукаєте ділові ідеї або просто цікаве читання, я думаю, комусь сподобаються його історії про спостереження за Disney в один з найбільш доленосних періодів в історії компанії.

The Great Influenza, by John M. Barry («Великий грип», Джон М. Баррі) 

Зараз ми переживаємо безпрецедентні часи. Але якщо ви шукаєте історичне порівняння, то найближча за всіх — пандемія грипу 1918 року. Баррі навчить вас практично всьому, що вам потрібно знати про одну з найбільш смертоносних спалахів в історії людства. Попри те, що 1918 рік сильно відрізнявся від сьогоднішнього дня, «The Great Influenza» є гарним нагадуванням про те, що ми все ще стикаємося з багатьма такими ж проблемами.

Good Economics for Hard Times, by Abhijit V. Banerjee and Esther Duflo («Гарна економіка в скрутні часи», Абхіджіт В. Банерджі і Естер Дюфло)

Банерджі і Дуфло отримали Нобелівську премію з економічних наук минулого року, і вони є двома з найрозумніших економістів, які працюють сьогодні. На щастя для нас, вони також дуже добре роблять економіку доступною для пересічної людини. Нова книга, присвячена нерівності і політичним розбіжностям, зосереджеє увагу на політичних дебатах в багатих країнах, таких як Сполучені Штати.

Відео Білла Гейтса

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here