В Україні щеплення від COVID-19 за державні кошти отримають усі бажаючі. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Про це пише «Укрінформ».

«Держава передбачила ту кількість коштів, яка необхідна для покриття всього населення України старше 18 років безкоштовною і добровільною вакцинацією», – розповів Віктор Ляшко. 

Але через обмежений доступ до вакцин в Україні розробили «дорожню карту» з вакцинації, яка надає пріоритет групам ризику та працівникам «критичних для держави» структур. За прогнозами Віктора Ляшка, у вільному продажі вакцини від коронавірусу можуть з’явитися не раніше другого півріччя 2021 року.

Дітям щеплення взагалі не робитимуть, оскільки жодна з вакцин від COVID-19 не проходила клінічних випробувань на неповнолітніх.

Щеплення в Україні вже мали почати робити орієнтовно з 15 лютого 2021 року, але старт вакцинації затримався, оскільки Україна так і не отримала вакцини. Найближчим часом в Україну надійде вакцина AstraZeneca (Британія-Швеція), яку виробляють на потужностях компанії Serum Institute (Індія).

Вакцина від Covid-10
Фото // З відкритих джерел

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here