Піклування про здоров’я – пріоритет будь-якого суспільства. Недарма кажуть, що  профілактика краща за лікування. Хоча деяких хвороб не уникнути, ви можете багато зробити для того, щоб сповільнити розвиток захворювання чи взагалі йому запобігти. 

В Україні з’явився безкоштовний онлайн-сервіс для швидкої оцінки стану здоров’я АНЦ.DOC. Штучний інтелект проводить діагностику ввібравши в себе досвід 40 тисяч годин роботи лікарів, 6 мільйонів завершених користувацьких оглядів, 1360 симптомів, 740 діагнозів і тисячі додаткових медичних концепцій для дітей та дорослих. Повідомляється, що сервіс гарантує вірність діагнозу у 93%* випадків.  

онлайн-сервіс для оцінки стану здоров’я
Фото // Pixabay

АНЦ.Doc. створений на сайті АНЦ у партнерстві з міжнародною платформою Infermedica. 

Як працює АНЦ.DOC? 

Сервіс збирає інформацію про вашу стать, вік та симптоми, аналізує дані та ставить уточнюючі запитання, а потім видає оцінку вашого стану здоров`я. 

Отримати оцінку** стану здоров`я онлайн — дуже просто. Все, що потрібно:

1. Переходьте за посиланням https://anc.ua/ru/doc  і дайте відповідь на кілька простих запитань.

2. Отримайте: можливі причини вашого стану, варіанти необхідних дій для усунення проблеми, рекомендовані лабораторні дослідження. 

3. АНЦ.DOC пропонує безкоштовну онлайн-консультацію у провідних лікарів країни + знижку на пакет аналізів залежно від вашого результату опитування в лабораторії «Сінево».

онлайн-сервіс для оцінки стану здоров’я

* статистичні дані сайту: https://infermedica.com/

** результат опитування не є і не замінює медичний діагноз чи медичну консультацію. Результат опитування надається користувачам виключно в освітніх та інформаційних цілях і не може бути використаний для постановки обов`язкового медичного діагнозу або заміни діагнозу, поставленого лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here