Прем’єра 16-серійної стрічки «Без тебе» виробництва кінокомпанії «Київтелефільм» відбулася на каналі «Україна». Режисер: Олександр Мохов. В ролях: Сергій Векслер, Віра Шпак, Марія Дмитрієва, Іван Босільчіч, Лариса Удовиченко, Андрій Степанець, Олександр Константинов і інші.

За сюжетом, життя маленької Каті – дочки слідчого Миколи Жаринова – різко змінюється, коли в результаті кримінального злочину гине її сім’я: батьки разом з молодшою ​​сестричкою Алісою. Побоюючись, що Катю вб’є кримінальний авторитет Зубов, дівчинку забирає до себе її хресний – професійний зломщик, «ведмежатник» Григорій. В результаті, без сім’ї, без старих друзів Катя проводить своє дитинство в кублі. Дитяча мрія Каті – стати поліцейським, як тато, стає нездійсненною. Замість цього вона перетворюється на нахабну пробивну аферистку Клару, здатну зламати будь-який замок і запудрити будь-кому мізки.

Серіал Без тебе
Кадр з серіалу “Без тебе”

Одного разу удача остаточно відвертається від Кларіти. Її ловить слідчий Дмитро. Дівчині загрожує в’язниця. Щоб уникнути цього, Клара пропонує слідству угоду. Вона допоможе їм зловити невловимого серійного вбивцю Привида, який незрозумілим чином проникає до будинків жертв і також незрозуміло зникає звідти. Клара, яка здатна «проходити крізь стіни», знаходить пояснення того, як Привид це робить. Але при цьому дівчина і не передбачає в яку негативну гру вона сама себе втягує. Адже Привид, побачивши її самовдоволене інтерв’ю, сам кидає їй виклик.

Розслідування справи Привида веде Дмитро – харизматичний брутальний хлопець, який дуже подобається Кларі, хоч дівчина відмовляється зізнаватися в цьому навіть самій собі. Адже мало того, що вони постійно з ним сваряться, так Дмитро ще й безнадійно одружений, а у принципової Клари «пунктик» – не мати справу з одруженими.

Є ще помічниця Дмитра – недавній стажист, сувора принципова Олеся, у якої своя «вендета» з Привидом – той винен у смерті її нареченого. І хоча спочатку у Клари і Олесі зовсім не складаються стосунки, згодом вони стають подругами. При цьому Клара і не підозрює, що Олеся – дочка того самого Зубова, за наказом якого була убита її сім’я. А Дмитро, до якого з самого початку настільки незрозуміло тягне дівчину – її друг дитинства Дімка, з яким вони колись разом по-дитячому наївно мріяли піти працювати в поліцію.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН СЕРІАЛ “БЕЗ ТЕБЕ”

16 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

15 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

14 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

13 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

12 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

11 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

10 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

9 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

8 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

7 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

6 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

5 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

4 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

3 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

2 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

1 СЕРІЯ // Україна // Серіали // Без тебе

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here