Новини про те, що у новій моделі може зникнути типовий для останніх моделей Apple “чубчик”, з’явилися ще давно. Зокрема, про це писав користувач Dylankt – анонімний користувач Twitter, який неодноразово публікував інформацію щодо продукції Apple до її виходу – і був зрештою максимально точним. . Так, за його словами, обидві моделі iPhone 14 Pro матимуть виріз у формі “таблетки”. 

iPhone 14
Photo by Forbes

І ось у січні 2022 року у мережі з’явилися фото нового iPhone, на якому “чубчик” з датчиками та фронтальною камерою зменшили до невеликого овального отвору по центру. Про ці деталі повідомляє Forbes.

iPhone 14
Photo by Forbes

Раніше такий дизайн розглядався лише на рівні концепцій і не вважався серйозним претендентом на випуск. У компанії ж казали, що не можуть позбутися “чубчика” на екрані, де повинні розташовуватися датчики Face ID та фронтальна камера.

На відміну від раніше випущених моделей iPhone, нові дисплеї матимуть лише невеликий отвір для фронтальної камери у верхній частині. Датчики Face ID, ймовірно, вдасться вбудувати під дисплей. Таке оновлення планують поширити на всі моделі нових iPhone 14.

Джерело пише, що для всіх версій смартфонів цієї лінійки: як старшої, так і молодшої передбачать нові селфі-камери, які отримають сверхширококутний об’єктив. Завдяки ньому тепер можна виконувати групове селфі.

Також зазначається, що таке оновлення дисплею може розділити шанувальників продукції Apple на два табори. Більшість користувачів уже звикли до «чубчику» на дисплеї, проте перспектива збільшення простору на екрані, ймовірно, стане зміною, яку більшість користувачів iPhone з ентузіазмом приймуть. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here