Британський вуличний художник Бенксі відкрив незвичайний інтернет-магазин Gross Domestic Product, у якому покупець товару визначається випадково. Товари в магазині оригінальні, наприклад: сумка-цегла або поліцейський шолом з диско-кулі.

“Я відкрив магазин. Він називається Gross Domestic Product (в перекладі – “Внутрішній валовий продукт”). У ньому продаються картини, товари для дому та розчарування”, – написав Бенксі у своєму Іnstagram.

Відтак, бажаючі щось придбати повинні оформити заявку, після чого система випадковим чином обере зі списку того, хто зможе купити вподобаний предмет. При цьому кожен покупець може придбати не більше одного товару.

Бенксі також вигадав цікавий метод підтвердження замовлення. Замість капчі (автоматизованого публічного тесту для розрізнення комп’ютерів і людей) клієнт Gross Domestic Product повинен написати коротке есе на тему “Чи важливе мистецтво?”.

бенксі інтернет магазин
Робота художника “Бенксі”

Нагадаємо, Бенксі – це псевдонім анонімного британського художника, який малює на стінах будинків і намагається привернути увагу до проблем людства, зокрема екології, політики та соціальних проблем.

Досі ніхто не знає ні справжнього імені Бенксі, ні як він виглядає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

АНОНІМНИЙ ХУДОЖНИК БЕНКСІ ВІДКРИВ МАГАЗИН З НЕЗВИЧАЙНИМИ ТОВАРАМИ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here