«Setting goals is the first step in turning the invisible into the visible», – Tony Robbins. 

Постановка мети включає встановлення конкретних, досяжних, реалістичних та часоспрямованих цілей. І компанія Vuuzle Media Corp не лише вміло ставить цілі, але і досягає їх успішно. Це факт! Vuuzle.TV не має конкурентних суперників серед платформ, які надають безкоштовне телебачення через AdTech. Варто відзначити, що Vuuzle TV можна переглядати на мобільних пристроях IOSAndroid, а також на Vuuzle.TV і Roku!

Vuuzle.TV на Roku
Vuuzle.TV на Roku

Roku – це бренд апаратних цифрових медіаплеєрів, вироблений американською компанією Roku, Inc. Вони пропонують доступ до потокового мультимедійного контенту з різних онлайн-сервісів. Перша модель Roku, розроблена у співпраці з Netflix, була представлена в травні 2008 року. Пристрої Roku вважаються впливовими на ринку цифрових медіаплеєрів, що сприяє популяризації концепції недорогих приставок малого формату для надмірне споживання медіа. 

Цікаво, що Roku був заснований Ентоні Вудом у 2002 році, який раніше заснував ReplayTV, DVR-компанію, яка конкурувала з Tivo. Після невдачі ReplayTV Вуд деякий час працював у Netflix. У 2007 році компанія Wood розпочала співпрацю з Netflix над “Project: Griftin” – телевізійною приставкою, яка дозволяє користувачам Netflix передавати вміст Netflix на свої телевізори. Лише за кілька тижнів до запуску проекту засновник Netflix Рід Гастінгс вирішив, що це буде заважати ліцензійним домовленостям з третіми сторонами, потенційно не даючи Netflix від інших подібних платформ, і закрив проект. Але відтак Netflix вирішив підтримати Roku – і так вийшла перша приставку в 2008 році. А в 2010 році компанія почала пропонувати моделі з різними можливостями, що з часом стало їхньою стандартною бізнес-моделлю. 

Vuuzle.TV

НЕЛЕГКИЙ, АЛЕ УСПІШНИЙ ШЛЯХ VUUZLE.TV НА ROKU!

У 2019 році Vuuzle розпочав свій рекламний дебют, поширюючи високобюджетний трафік на різних рекламних платформах, таких як Google і Facebook. Завдяки цьому вдалося створити висококонверсійні послідовності, які залучили нових користувачів до Vuuzle. І рекламна кампанія увінчалася успіхом, адже кількість запитів зросла в середньому до 250 000 на день.

Засновник Vuuzle Media Corp Ronnie Flynn стверджує, що у світі сучасного потокового передавання абонентська плата – застаріла. Потрібно рухатися вперед і робити свій вибір на користь OTT технологій. 

Ronnie Flynn
Засновник Vuuzle Media Corp Ronnie Flynn

Співпраця з Roku дозволила Vuuzle масштабувати запити оголошень із попитом у більш високому, цілеспрямованому масштабі. Переміщення великих частин бюджетів із соціальної реклами на прямий трафік OTT дозволило Vuuzle показувати рекламні кампанії людям, готовим дивитися  Vuuzle.TV у конкретний період часу.

Vuuzle Media Corp
Vuuzle Media Corp

Vuuzle.TV є БЕЗКОШТОВНИМ для споживача, використовуючи програмну рекламу, яка підтримується рекламою безкоштовного телебачення. Платформа має мільйони глядачів у всьому світі. Лише минулого тижня понад 35 000 людей завантажили Vuuzle на свої пристрої Roku. 

VUUZLE – МІЛЬЙОННА АУДИТОРІЯ!

Вже зараз Vuuzle має мільйони активних глядачів і одну з найбільших онлайн-бібліотек безкоштовного, преміум-контенту у світі. 

Варто зауважити, Vuuzle – це єдина послуга безкоштовного потокового передавання, яка створює понад 50 нових телевізійних шоу на місяць, а також фільми виключно для Vuuzle.TV на інноваційній Vuuzle Studios, що знаходиться в Дубаї (ОАЕ).

Vuuzle Studios у Дубаї
Фото // Vuuzle Studios у Дубаї (ОАЕ)

РОЗКІШНА БІБЛІОТЕКА VUUZLE.TV

Бібліотека Vuuzle.TV постійно оновлюється і має широкий спектр фільмів та нових телешоу, знятих в ОАЕ. Vuuzle.TV має понад 40 жанрових категорій – це і комедія, драма, сімейні та дитячі програми, класика, хоррор та інші.

На платформі Roku йдеться, що Vuuzle пропонує до перегяду різноманітний контент: новини, розваги, моду та музику з усього світу. Сайт оновлюється щодня цікавим контентом, свіжими трейлерами, фільмами, серіалами та шоу. 

ЯК ШУКАТИ VUUZLE НА ROKU?

Вміст на пристроях Roku надається партнерами компанії. Користувачі можуть додавати або видаляти різні канали за допомогою Roku Channel Store. На веб-сайті Roku не вказано, які канали є безкоштовними для його користувачів. Але як вже було сказано, Vuuzle.TV – це БЕЗКОШТОВНО!

Vuuzle.TV на Roku

Співпраця з Roku відкриває для Vuuzle Media Corp нові перспективи та розширює цільову аудиторію!

Зокрема, у 2014 році Roku співпрацює з виробниками смарт-телевізорів для випуску RokuTV із вбудованою функціональністю Roku.  У 2015 році Року переміг на першій нагороді «Еммі» за прилади покращення телебачення. Roku оголосив про свій перший фірмовий Smart TV, і він був випущений в кінці 2014 року. Ці телевізори виробляються такими компаніями, як TCL, Westinghouse та Hisense, і використовують користувальницький інтерфейс Roku як “мозок” телевізора. 28 вересня 2020 року компанія Roku представила дев’яте покоління продуктів. 

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here