Анджеліна Джолі та Бред Пітт помирилися заради старшої дочки Шайло

Зіркове експодружжя нарешті змогло домовитися про умови опіки та розклад.

0
274
Анджеліна Джолі та Бред Пітт
Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Анджеліна Джолі та Бред Пітт помирилися заради своєї старшої дочки Шайло. Відомо, що 27 травня дівчинка, яка начебто нещодавно офіційно змінила своє ім’я на Джон, відсвяткувала 14-річчя. Про це повідомляє видання Entertainment Tonight.

Анджеліна Джолі та Бред Пітт
Фото Cosmopolitan

Зазначається, що експодружжя нарешті змогло домовитися про умови опіки та розклад. Всі діти пари живуть з матір’ю, однак актор може відвідувати їх відповідно до розкладу. До того ж молодші діти екс-подружжя вільно ходять в гості до батька, який живе неподалік.

“Найважливіше для Бреда – це його діти. Він не втомлюється повторювати друзям, що діти допомагають йому дізнаватися життя заново. Він і Енджі стали набагато краще ладнати, коли домовилися про умови опіки і прийняли правила, які тепер мають велике значення в житті сім’ї. Графік полегшив труднощі планування, з якими раніше зіштовхувалася пара. Тепер їхні діти проводять час з обома батьками та щасливі від цього. Колишнє подружжя пройшло довгий шлях і, на подив свого оточення, стали краще ставитися один до одного”, – поділився інсайдер з виданням. 

Анджеліна Джолі та Бред Пітт
Анджеліна Джолі з дочкою Шайло

Видання пише, що Шайло дуже близька з обома батьками. Всі брати і сестри з нетерпінням чекали на її день народження, готуючись до свята. Бред пишається тим, якою людиною стала Шайло. Йому подобається, що вона завжди вірна собі і добра до братів і сестер. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here