Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв повідомив, що розлучається з дружиною, кінопродюсеркою Іванною Дядюрою. За словами зірки, у подружжя “закінчилися почуття”. Про це йдеться в програмі “Зірковий шлях”.

За словами Ахтема Сеітаблаєва, виною всьому почуття, що стали згасати у подружжі. Режисер розповів, що важко переживав розставання.

«Це доволі емоційний момент в житті кожної людини. Непростий момент. Особливо, коли до цього мають відношення діти. Ніколи не можеш бути готовим, що закінчуються почуття…»,  – зізнався знаменитість.

Ахтем Сеітаблаєв та Іванна Дядюра разом у стосунках понад 10 років. У 2013 році вони одружилися. Церемонія проходила у Судаку, в колі рідних та близьких.

У подружжі народилась донька Сафіє. Також Ахтем виховує старшу доньку Назли, яка вийшла заміж нещодавно, та сина Селіма від попередніх стосунків. Іванна має сина Анатолія від минулого шлюбу, якого Сеітаблаєв вважає рідним.

“Я сподіваюсь, ми залишимось добрими друзями. І так само будемо тримати в полі зору один одного і за необхідності допомагати. Ми з Іванною справді зробили багато чого, починаючи з телевізійних фільмів, закінчуючи “Хайтармою” і “Кіборгами”. Співпраця теж додала, скажімо, до кейса своїх важелів”, – додав режисер.

Іванна Дядюра – друга дружина режисера. Вона є продюсеркою фільмів чоловіка, а також президентка Міжнародного київського кінофестивалю “Молодість”.

Ахтем Сеітаблаєв та Іванна Дядюра
Фото // Ахтем Сеітаблаєв та Іванна Дядюра

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here