Саймон Леваєв, відомий як «аферист із Tinder», зібрався підкорити Голлівуд. Після колосального успіху документального фільму «Аферист із Tinder» від Netflix про ізраїльського шахрая Саймона Леваєва і його злочинні дії стало відомо на весь світ. Саймон вирішив скористатись своєю «славою» та побудувати кар’єру. Про це повідомляє TMZ.

Близьке джерело Саймона розповідає TMZ, що він уже підписав контракт із агентством, яке допоможе йому написати книгу та знятися у романтичному шоу — аналогу українського«Холостяка». Крім того, Саймон має намір запустити власний подкаст про побачення. Так, здається, у хлопця великі плани…

Саймон Леваєв 

Джерело повідомляє: «…ідея Саймона щодо участі у потенційному шоу знайомств стосуєтьсяжінок, які змагаються за його любов… і він також зацікавлений у тому, щоб поділитися у потенційному подкасті, що можна, а що не варто робити при знайомстві.

Також стало відомо, що новим голлівудським менеджером Саймона стала Джина Родрігес — головна виконавча директорка компанії з управління талантами Gitoni Inc. Повідомляється, що вони вже обговорили купу планів щодо того, як перетворити його славу на Netflix на прибуток у розважальній сфері.

Нагадаємо, що документальний фільм «Аферист із Tinder» розповідає реальну історію обману та шахрайства з боку Саймона Леваєва. Сюжет розповідає про те, як він знаходив своїх жертв у популярному додатку для знайомств, розпочинав із ними стосунки, а потім випрошував у жінок гроші.

Саймон Леваєв 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here