АХМЕТОВ КУПИВ НАЙДОРОЖЧИЙ МАЄТОК НА ПЛАНЕТІ ЗА 200 МЛН ЄВРО

Український мільярдер Рінат Ахметов купив будинок вартістю 200 мільйонів євро у Французькій Рив'єрі.

0
648
Фото ву Bloomberg
Фото ву Bloomberg

Український мільярдер Рінат Ахметов купив будинок вартістю 200 мільйонів євро у Французькій Рив’єрі. Про це повідомляє Financial Times.

Вілла де Седрес – вілла на 18 тисяч квадратних футів розташована на узбережжі, датується 1870 роком і колись була домом короля Бельгії Леопольда II. У маєтку 14 спалень, розміщених на 35 сотках. Всередині вілли вітальні, люстри, французькі двері та портрети 19 століття від підлоги до стелі в орнаментальних рамах. На першому поверсі велика вітальня із покритими шовком стінами і їдальня. Бібліотека, оброблена деревом, вміщує 3000 книг про флору та натуралізм. Серед особливостей маєтку – 14 тисяч видів рослин, що ростуть у відкритому саду і 25 оранжереях. Вони входять до 10 кращих ботанічних садів у всьому світі, але на відміну від інших, є приватною територією. У будинку також є бальний зал та конюшня на 30 коней. На території є басейн олімпійських розмірів. 

ахметов вилла
Фото ву Bloomberg

Видання вказує, що компанія Ахметова купила особняк, відомий як Вілла де Седре у місті Сен-Жан-Кап-Ферра. У компанії Ахметова SCM Holdings Limited заявили про придбання активу нерухомості. Компанія розглядає актив як довгострокову інвестицію. В компанії Campari заявили, що попередня угода про продаж була досягнута в серпні 2019 року. У 2017 році Bloomberg називав цей маєток найдорожчим на планеті. 

ахметов вилла
Фото ву Bloomberg
ахметов вилла
Фото ву Bloomberg
ахметов вилла
Фото ву Bloomberg
ахметов вилла
Фото ву Bloomberg

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

БІЛЛІ АЙЛІШ, LIZZO І УКРАЇНКА НАДЯ ШПАЧЕНКО: СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ГРЕММІ-2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here