Американський журнал Time склав список 100 найвпливовіших людей 2020 року. Список редакція розділила на п’ять категорій: новатори, діячі мистецтва, лідери, титани і кумири. 

Фото | Time

Серед новаторів лідеркою стала американська співачка Megan Thee Stallion. Список діячів мистецтва очолив канадський співак The Weeknd. Найвпливовішим лідером став американський лікар-імунолог та науковець Ентоні Фаучі. Першою серед «титанів» стала афроамериканська акторка, активістка та авторка Ґабріель Юніон. Кумиром 2020 року обрали медичну працівницю Емі О’Салліван. 

До списку категорії “Новатори” віднесли японську активістку Шіорі Іто, яка розпочала рух #MeToo в країні та активіста з Гонконгу Натана Лоу. А також інфекціоністку з Мюнхена Каміллу Роте, яка з’ясувала, що коронавірус іноді передається від людини до людини безсимптомно, і одну з провідних вірусологинь Китаю – Ши Чженлі.

У список “Кумири” потрапили засновники руху BlackLivesMatter – Алісія Гарза, Опал Томет і Патрісс Каллорс, а також медсестра з Нью-Йорка Еммі О’Салліван, яка заразилася коронавірусом на роботі та перебувала під апаратом ШВЛ, але після одужання знову повернулася допомагати хворим.

У категорію “Лідери” увійшли наступні політики: Дональд Трамп, Джо Байден, Ангела Меркель, президент Бразилії Жаір Болсонару, прем’єр Індії Нарендра Моді, кандидатка демократів у віцепрезиденти США Камала Гарріс, і інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here