За оцінками авторитетного журналу FORBES статки американської R&B співачки Ріанни сягнули 600 млн доларів. На другій позиції рейтингу найбагатших знаменитостей музичної індустрії –  Мадонна ($ 570 млн). Третє та четверте місце займають Селін Діон ($ 450 млн) і Бейонсе ($ 400 млн) відповідно.

фото http://www.rihannanow.com/photos/

R&B співачка Rihanna володіє маркою косметики Fenty Beauty, продажі від якої збагатили  знаменитість на $ 570 млн. Про бізнес зірка розповіла в інтерв’ю The New York Times Style Magazine:

«Вони (LVMH) зробили мені пропозицію. І я не стала сумніватися, тому що LVMH – справжня машина… Бернар Арно був налаштований дуже оптимістично, він довіряє моєму баченню.»

Відео http://www.rihannanow.com/videos/

Крім цього, за даними журналу, Ріанна щорічно заробляє близько $ 40 млн на рекламних контрактах і колабораціях з модними брендами, які належать LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton і мільярдерові Бернару Арно. Також дохід приносять концерти та випуски музичних альбомів. Нагадаємо, що LVMH і Ріанна відкрили модний будинок Fenty, який займається продажем дорогого одягу, взуття, аксесуарів і ювелірних виробів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here