ТОП-5 КРАЩИХ ХАРДКОРНИХ ІГОР

Підбірка ігор з хитромудрими головоломками, заплутаними лабіринтами, які складно пройти.

0
31
Фото ву Steam
Фото ву Steam

Хардкорні ігри – це висока складність проходження: вороги набагато сильніші вашого персонажа за рівнем. Також, обов’язково присутні хитромудрі головоломки, заплутані лабіринти, які можна пройти різними способами або не пройти зовсім, якщо попередньо як слід не подумати.

Dark Souls 

ТОП-5 КРАЩИХ ХАРКОРНИХ ІГОР
Фото ву Steam

Dark Souls – одна з найбільш складних ігрових серій останніх років. Гра – проект відомого японського розробника та керівника компанії From Software Хідетака Міядзакі. Dark Souls швидко набирала популярність серед тих, хто не боявся вмирати, вмирати й знову вмирати в іграх. Однією з важливих особливостей серії став високий поріг входження: відсутність всякого керівництва до дії. 

The Binding of Isaac 

ТОП-5 КРАЩИХ ХАРКОРНИХ ІГОР
Фото ву Steam

The Binding of Isaac – хардкорний та похмурий інді-проект, що поєднує в собі пригодницьку аркаду з елементами шутера. Зав’язка гри: віруюча мати починає чути голоси, які наказують їй принести в жертву власного сина. Вона відбирає у нього усі іграшки, замикає в кімнаті та відправляється готуватись до кривавого ритуалу. Хлопчику нічого більше не залишається, окрім як спробувати втекти через підвал. Але він ще не знає, що внизу на його чекає низка кімнат, битком набитих монстрами, які неодмінно спробують його вбити.

Castlevania: Symphony of the Night 

ТОП-5 КРАЩИХ ХАРКОРНИХ ІГОР
Фото ву Steam

Castlevania: Symphony of the Night вважається однією з кращих ігор серії. Сюжет продовжує історію Алукарда, який спав вічним сном, але був розбуджений черговою появою замку Дракули. Йому знову доведеться боротися із злом в особі власного батька. Замок повний хитромудрих лабіринтів, пасток, рухомих платформ та вкрай небезпечних ворогів. Аби пройти його, доведеться ретельно вивчати локації, збирати корисні предмети, прокачувати магію. 

Devil May Cry 

ТОП-5 КРАЩИХ ХАРКОРНИХ ІГОР
Фото ву Steam

Однією з особливостей DMC є боси, які навіть на звичайному рівні складності змусять вас напружитися. У порівнянні із класичною трилогією, четверту частину серії помітно спростили. І зроблено це було з метою залучення нової та більш казуальної аудиторії. Devil May Cry, а особливо оригінальна трилогія на високій складності – це must have для проходження, хто бажає випробувати свої геймерські навички.

Ninja Gaiden 

ТОП-5 КРАЩИХ ХАРКОРНИХ ІГОР
Фото ву Steam

Ninja Gaiden – динамічні та напружені бої з красивою хореографією, величезною кількістю противників та застосуванням різних видів екзотичної зброї. Це дуже криваве та вражаюче видовище. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ПОПУЛЯРНА ГРА ДЛЯ ANDROID ШПИГУЄ ЗА ГЕЙМЕРАМИ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here