Стівен Спілберг не проти: донька кінорежисера дебютувала в порно

Мікаела розмістила кілька роликів на відомому порно-сайті PornHub.

0
165
стивен спилберг
Стівен Спілберг з донькою Мікаелою

23-річна Мікаела – дочка відомого сценариста, режисера і продюсера Стівена Спілберга, вирішила піти у вільне плавання і заробляти гроші на життя самостійно. Відтак, Мікаела розмістила кілька роликів на відомому порно-сайті PornHub. Дівчина заявила, що відео в жанрі “соло” зможуть подарувати їй фінансову незалежність. У планах дівчини також освоїти професію танцювниці у стрип-клубі.

Однак для того, щоб ділитися подібними відео, дочка режисера повинна отримати ліцензію секс-працівника в штаті Теннессі. За словами Мікаели, її прийомні батьки (власне, Стівен Спілберг і його дружина) проти нової професії дівчини нічого не мають.

“Не хочу бути залежною від батьків і навіть від держави в плані грошей. В цьому немає нічого поганого, просто мені так незручно. І це не кінець шляху, і не треба говорити, що я “на дні”. Цей вибір показує, наскільки у всіх є широкий спектр можливостей. Немає ніякого сорому в захопленні цією сферою, якщо все в рамках безпеки … Батьки все знають, я повідомила їм про це під час розмови по FaceTime. Вони не засмучені, скоріше, заінтриговані”, – розповіла Мікаела.

дочь спилберга

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ДЖАРЕД ЛЕТО ВЗЯВ НА ПОБАЧЕННЯ З ВАЛЕРІЄЮ КАУФМАН СВОЮ МАМУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here