ПРИКМЕТИ НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РІЗДВО ТА НОВИЙ РІК: ПРОГРАМУЄМОСЬ НА ЩАСТЯ ТА УСПІХ

У новорічні свята треба дарувати подарунки, пригощати, бажати всім щастя, і що більше людей ви привітаєте, то більше успіху вас чекає в новому році.

0
446
Фото ву Pixabay
Фото ву Pixabay

Свято Миколая Чудотворця 

Перше новорічне свято відзначається 19-го грудня – День Святого Миколая Чудотворця. Українці здавна вірили: все, що відбувається з вами в День Святого Миколая – доленосне і значуще. А сни в ніч на Миколая сняться виключно віщі.

За звичаєм, цього дня слід прокинутися раніше і обійти свої володіння – таким чином ви захищаєтеся від поганого. Відтак, всі борги треба роздати саме 19-го грудня. Якщо цього не зробити – чекай матеріальних труднощів.

Святий Миколай – майстер примирень. Вважається, що на це свято слід попросити у всіх прощення і піти на примирення з кривдниками, запросивши їх на пироги. 

Католицьке Різдво 

Католицьке Різдво святкується 25-го грудня. Шити в цей день – значить швидко осліпнути і втратити слух. Цього дня не можна одягатися в чорний колір або старий одяг. У католиків на Різдво заведено дарувати дорогі подарунки і пишно святкувати. Той, хто поскупився в цей день, буде бідувати весь прийдешній рік. Відтак, чим більше грошей витратиш на святкування Різдва – тим краще будеш жити в Новому році. 

Новий рік 

Кажуть, що у ніч із 31 грудня на 1 січня збуваються всі мрії. Здавна людство дотримується новорічних прикмет: 

 • Якщо Новий рік зустрічати у чомусь новому, то весь наступний рік буде вдалим. А якщо викинути за поріг старий одяг і взуття, неприємності залишаться в минулому.
 • У переддень Нового року в будинку повинні бути гроші і їх не можна в жодному разі давати в борг – тоді весь наступний рік їх буде завжди достатньо.
 • Якщо на святковому столі багато їжі та напоїв, то весь рік буде достаток.
 • Із настанням темряви господар дому повинен тричі постукати лівою рукою по стовбуру яблуні, груші або сливи, щоб у новому році був хороший урожай.
 • Вранці у день Нового року першим у дім повинен ввійти чоловік – тоді в цьому домі буде щастя.
 • У Новорічну ніч не можна сваритися, плакати та рано лягати спати.
 • У день святкування Нового року не можна прати одяг, інакше притягнете до когось із членів сім’ї біду.
 • Перед Новим роком не можна виносити сміття з дому, інакше можна винести благополуччя наступаючого року.
 • Якщо 31 грудня написати собі листа та вкласти у конверт ще листівку з найкращими побажаннями і купюру, то купюра принесе фінансову удачу в новому році. Конверт слід відкрити 1 січня, а купюру необхідно зберегти на весь рік.
 • Є ще новорічні ритуали, пов’язані з монетами. У день святкування необхідно покласти на дно холодильника червоний мішечок, попередньо помістивши в нього 3 мідні монети решкою догори. Також покладіть монетку під тарілку на святковому столі. Той, хто з’їсть із тієї тарілки, отримає фінансову удачу.
 • При першому ударі курантів треба затиснути монетку в руці, побажати собі матеріального благополуччя, кинути в келих із шампанським і випити напій до дна. Монету треба зберегти, зробити в ній дірочку і носити як брелок.
 • 1 січня не можна прибирати в будинку – це обіцяє збитки і втрати, а також багато працювати, інакше весь рік мине в тяжкій праці.
 • У новорічні свята треба дарувати подарунки, пригощати, бажати всім щастя, і що більше людей ви привітаєте, то більше успіху вас чекає в новому році. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЯК ЗУСТРІТИ НОВИЙ 2020 РІК ЩУРА, ЩОБ ЗАЛУЧИТИ УДАЧУ ТА ДОСТАТОК В ДІМ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here