ДЖАМАЛА ПРЕЗЕНТУВАЛА ДУЕТНИЙ ТРЕК З CAPE COD

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила нову пісню «Крок» в співавторстві з Cape Cod. Над текстом популярна співачка працювала з автором пісень Олександрою Макарівською.

0
210
Jamal
аїнська співачка кримськотатарського походження Джамала представила нову пісню «Крок» у співавторстві з Cape Cod. Над текстом популярна співачка працювала з автором пісень Олександрою Макарівською.

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила нову пісню «Крок» у співавторстві з Cape Cod. Над текстом популярна співачка працювала з автором пісень Олександрою Макарівською.

ДЖАМАЛА ПРЕЗЕНТУВАЛА ДУЕТНИЙ ТРЕК З CAPE COD

«Я вже давно спостерігаю за творчістю Cape Cod. Мені дуже подобається, як його музика змінюється від релізу до релізу. Дуже сподобався і його останній альбом Echoes. Тому я зраділа, коли Макс надіслав інструментальну демоверсію треку і сказав: «Раптом тобі прийде ідея якоїсь пісні». Мене настільки надихнуло звучання, що текст і музика прийшли моментально. Записали ми її теж дуже швидко », – розповіла Джамала.

Jamala, Cape Cod – Крок [Lyric Video]

Концертна прем’єра синглу «Крок» відбудеться 10 липня під час виступу Джамали в рамках фестивалю Atlas Weekend.

Читайте також:

“ВРЕМЯ И СТЕКЛО” ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ АЛЬБОМ VISLOVO 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here