“ЦЕ ОЛЬГА ПОШЛЯКОВА”, – БАБУСЯ З ЧЕРНІВЦІВ ПОЯСНИЛА, ЧОМУ НАЗВАЛА ПОЛЯКОВУ “КОРОВОЮ”

Виявляється, бабуся Анна Михайлівна псує плакат Олі Полякової пенсіонерка не вперше.

0
83
Olga Pohlyakova
У Чернівцях знайшли бабусю-хейтера Олі Полякової, яка зіпсувала афішу співачки, обізвавши "коровою". Організатори концерту збиралися навіть покарати пенсіонерку.

У Чернівцях знайшли бабусю-хейтера Олі Полякової, яка зіпсувала афішу співачки, обізвавши “коровою”. Організатори концерту збиралися навіть покарати пенсіонерку.

Instagram @polyakovamusic

Відтак, Ольга Полякова заступилася за бабусю і навіть запросила на концерт. Але Анна Михайлівна Куніш не приймає пропозицію. Більше того, в інтерв’ю виданню “Молодий буковинець” бабуся заявила, що вважає творчіть Ольги Полякової вульгарною і продовжить боротися з нею.  

“Цю співачку я називаю – Ольга Пошлякова. Я була, є і буду противницею вульгарно-сороміцьких реклам! Каспрук (Алексей Каспрук – мэр Черновцов, – ред.) в курсі, я була неодноразово у нього на прийомі. Говорила йому: “Олексій Павлович, про вас думка в громадськості, як про добропорядного сім’янина. Будьте добрі, допоможіть почистити Чернівці від вульгарно-сороміцьких реклам. Вона ж принижує людську – як жіночу, так і чоловічу – гідність, і глумиться над релігійними почуттями православних!”, – заявила бабуся.

Виявляється, бабуся Анна Михайлівна псує плакати Олі Полякової не вперше. 

«Роблю це не вперше. Минулого разу замальовувала рекламу навесні. Був великий піст. А вона була на сіті-лайтах. І я її “одягала” фарбою перед Пасхою. Приходить поліція: що ви робите? Кажу, одягаю її! Тому що я в цей бік іду паску святити, не хочу, щоб псувала нам свято цими вульгаризмами. Таланту стриптиз не потрібен!», – розповіла Анна Куніш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

VOGUE ВИПУСТИВ ДВІ ОБКЛАДИНКИ: НА ОДНІЙ – ІРИНА ШЕЙК, НА ДРУГІЙ – ЇЇ ПАРОДІЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here