ФРАНЦУЗЬКИЙ ВИНАХІДНИК ПЕРЕЛЕТІВ ЧЕРЕЗ ЛА-МАНШ НА ФЛАЙБОРДІ

Френкі Запата загалом пролетів 35 кілометрів від французького до британського узбережжя на висоті 15-20 метрів над водою.

0
81
Flyboard
Французький інженер Френкі Запата перелетів через Ла-Манш на реактивній платформі «флайборд» (летюча дошка). Свідками польоту стали десятки людей і журналістів, які прийшли підтримати винахідника і зафіксувати подію. Про це повідомляє французький телеканал BFM.

Французький інженер Френкі Запата перелетів через Ла-Манш на реактивній платформі «флайборд» (летюча дошка). Свідками польоту стали десятки людей і журналістів, які прийшли підтримати винахідника і зафіксувати подію. Про це повідомляє французький телеканал BFM. 

Відео ву OstWest

Френкі Запата загалом пролетів 35 кілометрів від французького до британського узбережжя на висоті 15-20 метрів над водою. Літальний апарат винахідник оснастив 5 реактивними двигунами. Флайборд розвиває швидкість до 120 кілометрів на годину. 

Відео ву LeMonde

Відтак, 40-річний чоловік вилетів з Сангатта на північному узбережжі Франції з спеціальної платформи, яка була встановлена на машині. За 20 хвилин він приземлився у бухті Святої Маргарет неподалік від Дувра на півдні Великої Британії. На півдорозі винахідник зробив зупинку на човні для того, щоб заправитися. 

Фото ву The Insider

Це вже не перша спроба француза перетнути Ла-Манш. У липні винахіднику не вдалося завершити подорож протокою Ла-Манш на флайборді. Френкі Запата мав подолати 36 км, але по дорозі упав у воду з літальної дошки. 

Фото ву The Insider

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У ФІНАЛ МІС УКРАЇНА-2019 ПРОЙШЛИ 25 КРАСУНЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here