ФІЛЬМ “ДОДОМУ” НАРІМАНА АЛІЄВА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ПРЕМІЇ “ОСКАР”

Український оскарівський комітет повідомив, що Україну в національному відборі на премію «Оскар» в категорії міжнародний повнометражний фільм представлятиме стрічка «Додому».

0
88
The Oscars
Український оскарівський комітет повідомив, що Україну в національному відборі на премію «Оскар» в категорії міжнародний повнометражний фільм представлятиме стрічка «Додому». Режисером фільму став Наріман Алієв, а головні ролі виконали Ахтем Сеітаблаєв та Ремзі Білялов.

Український оскарівський комітет повідомив, що Україну в національному відборі на премію «Оскар» в категорії міжнародний повнометражний фільм  представлятиме стрічка «Додому». Режисером фільму став Наріман Алієв, а головні ролі виконали Ахтем Сеітаблаєв та Ремзі Білялов.

Фото ву “Додому” 

У травні стрічка була представлена на Канському кінофестивалі та отримала багато позитивних відгуків, а в липні, за результатами глядацького голосування, отримала гран-прі ОМКФ в міжнародній конкурсній програмі.

Фото ву “Додому” 

Картина «Додому» розповідає про повернення до Криму Мустафи та його молодшого сина, щоб поховати на батьківщині загиблого на Донбасі сина та брата. У фільмі звучатиме кримськотатарська мова з українськими субтитрами. Сцени, які за сюжетом відбуваються в самому Криму, знімали в Генічеському районі на Арабатській Стрілці.

Фото ву “Додому” 

ЧИТАЙТЕТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here