БРЕД ПІТТ ДАВ ВІДВЕРТЕ ІНТЕРВ’Ю ВИДАННЮ GQ: ПРО РОБОТУ, РЕЛІГІЮ, СЛАБКОСТІ…

Актор Бред Пітт став героєм жовтневого номера американського GQ.

0
51
Бред Пітт для GQ
Бред Пітт для GQ

Актор Бред Пітт став героєм жовтневого номера американського GQ. Зйомку для журналу провів фотограф Лахлан Бейлі. Актор, також, дав інтерв’ю журналістам видання. 

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про акторську гру 

“Я загадуюся над питанням останні 15 років. Якщо я збираюся зіграти роль – що я зможу їй дати такого, чого не зможе зробити хтось інший? Мова йде про те, щоб привнести свій особистий досвід, гумор, проблеми і страждання. Коли я дивлюся на [Крістіана] Бейла або [Тома] Харді, я розумію, що не вмію те, що вміють вони. Я люблю дивитися на них. Але я не зможу зіграти їх ролі. Я хочу, щоб так само говорили і про мене”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про вік 

“[З віком] краще усвідомлюєш час, у тебе більше досвіду з людьми, хорошого і поганого. Чим старшим ти стаєш, тим менше твої перемоги і провали здаються такими вже й великими. З ким ти проводиш свій час, як ти його проводиш – це стало для мене значно важливіше”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про життя 

“Раніше я занадто багато уваги приділяв пошуку цікавих персонажів. Але потім я вирішив: “До біса, живи цікавим життям, а все інше само про себе поклопочеться. Іди і живи цікавим життям. Отримуй реальний досвід”. Я просто став більше замислюватися над тим, як я живу, замість того, заради чого я живу”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ
Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про глядачів 

“На початку кар’єри я одного разу почув, як відомий актор побачив щось в сценарії і сказав: “Моя аудиторія не дозволить мені зробити це”. І тоді я подумав: “З ним покінчено”. Де ж в цьому задоволення? Мені було б нудно до сліз”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Що дратує 

“Мене завжди дратує, коли говорять “Ну, він актор” або “Вона актриса”, маючи на увазі, що ви вмієте прикидатися. Акторська гра – це якраз повна протилежність удавання. Це дратує мене”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про релігію 

“Я вихований у християнстві. А потім я називав себе агностиком. Пробував кілька спіритичних штук, але не відчував себе добре. Потім на деякий час став атеїстом, просто через бунтарство. Я не був ним насправді, але називав себе так. потім я виявив, що повертаюся до звичайної віри. Ненавиджу слово “духовність”, я просто вірю в те, що ми всі пов’язані”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про силу і слабкості 

“В уразливості є сила. Це не поза, сила м’язів, сліпа впевненість на кшталт “Я можу щось зробити”. Справжня впевненість в тому, щоб дійсно знати себе, свої сильні сторони, свої слабкості. І бути уразливим і відкритим для людей, з якими ти зустрічаєшся, людей, яких ти любиш. Вміти посміятися над своїми слабостями”.

Бред Пітт
Бред Пітт для GQ

Про славу 

“[Ти] як самотня газель на рівнині. І ти знаєш, що тигри там, в траві. Але ти втратив стадо. Ви більше не разом. Це так. Ти втрачаєш право на приватне життя, і на тебе полюють”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

УКРАЇНСЬКА ТЕНІСИСТКА ЕЛІНА СВІТОЛІНА СТАЛА ТРЕТЬОЮ РАКЕТКОЮ СВІТУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here