АВТО МАЙБУТНЬОГО: СТИЛЬНИЙ БЕЗПІЛОТНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW VISION NEXT 100

Камери і сенсори концепту забезпечать огляд на 360 градусів, тобто автомобіль зможе підказувати водієві, що станеться в найближчому майбутньому

0
103
BMW Next 100
BMW показала безпілотний автомобіль Vision Next 100. Концептуальне авто Vision Next 100 BMW перевершило усі очікування. Vision Next має досконалий геометричний дизайн.

BMW показала безпілотний автомобіль Vision Next 100. Концептуальне авто Vision Next 100 BMW перевершило усі очікування. Vision Next має досконалий геометричний дизайн. 

BMW VISION NEXT 100
Фото ву BMW Vision Next 100

Камери і сенсори концепту забезпечать огляд на 360 градусів, тобто автомобіль зможе підказувати водієві, що станеться в найближчому майбутньому – наприклад, що перед машиною вискочить велосипедист. 

BMW VISION NEXT 100
Фото ву BMW Vision Next 100

“Завдяки допомозі компаньйона-автопілота людина стане ще кращим водієм”, – впевнений шеф-дизайнер BMW Адриан Ван Хойдонк. 

Відео ву BMW Vision Next 100

Автомобіль Vision Next 100 є першим в серії з чотирьох прототипів німецького автовиробника, в яку також увійде по одному концептуальному представнику від Mini, Rolls-Royce і мотоциклетного підрозділу BMW Motorrad. 

BMW VISION NEXT 100
Фото ву BMW Vision Next 100

Нагадаємо, нова машина покликана продемонструвати тенденції в методах проектування автомобілів, а також цифрові рішення і інтерактивні технології для створення безпілотних транспортних засобів, які вже розробляються BMW і поступово впроваджуються в діючі моделі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЕВОЛЮЦІЯ FERRARI: 60 РОКІВ ІСТОРІЇ ІТАЛІЙСЬКОГО БРЕНДУ ВМІСТИЛИ КІЛЬКАХВИЛИННОМУ РОЛИКУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here